Hamaky

Pro vaše miláčky ušijeme rádi cokoliv na míru. Dodací lhůta podle náročnosti cca do týdne, nešijeme do zásoby.

Na fotkách -viz níže-  jsou hamaky, kostka, rohák apod. i s cenami. Cena při jiných rozměrech či úplně jiných tvarech je potom na domluvě.

 

Předání v Praze bezplatně (u metra Dejvická, popř. tramvajové zastávky Újezd), jinak cena + poštovné 55,-  Kč – 70,- Kč dle váhy balíčku/Zásilkovna 64,- Kč, kterou preferujeme :) .

Pokud se Vám naše výrobky líbí, určitě stačí napsat email a vše domluvíme :)

romana(tečka)merkova(zavináč)gmail(tečka)com

——————————————————————————————————————————–

Potkan v Brně 2018

Dnes 12.05.2018 jsme se zúčastnili krásné výstavy Potkan v Brně 2018. Byla pro nás průlomová tím, že jsme měli poprvé prodejní stánek. Bylo to úžasné! Děkujeme všem, co se za námi zastavili, popovídali, pochválili, nakoupili, dali tip na nové výrobky, či se jenom podívali :) Bylo skvělé s vámi strávit den a už se moc těšíme na příště :)

A jedna podpultová informace :) Zanedlouho se můžete těšit na náš nový eshop :) Včas dáme bližší info :)

Informace pro ty, kteří získali v cenách slevový kupon na nákup pelíšků, ať na Jarní výstavě v Praze či zde v Brně. Můžete ho uplatnit klasicky objednávkou přes email, je nutné zadat kód z poukazu, ale taky bude možné tento poukaz využít při osobním nákupu pelíšků přímo na budoucí výstavě Potkan v Praze (poukaz je nutné mít s sebou), která se bude konat 22.09.2018 :)

—————————————————————————————————————————————————————————————————————

 

 

Majitelé našich malých raubířků (po dobu života broučka/ků)  a i budoucí, kteří ještě na miminko čekají (ale už ho mají rezervované) mají od nás slevu 10% na nákup.