Doporučujeme

Pusinka Trikušek :)

 

Doporučujeme tyto chovatelské stanice :)                                                    

Chs Illegal Rats

Chs Beautiful rats

Chs  Od Krisicy

ČS U Beníků

Chs Amour de Rat

Chs El Fuego

CHs Lavan

Chs Butterfy’s

Další chovatelské stanice ZDE.

 

Na nákup klecí, jídla a dalších věcí pro myšáky doporučujeme stránky:

Zvířata doma - eshop, který nás nikdy nezklamal, zboží, když jsme byli v Ostravě, jsme měli do druhého dne. Paní nám vždycky vyšla vstříc a i udělala maximum, aby nám mohla dodat zboží, které neměli ani v nabídce. Můžu o tomto eshopu psát jenom kladně a budu je vždy doporučovat.

Krmiva Hulín – Zde seženete kvalitní hulínky, koňské müsli a další kvalitní výrobky.

 

Pro počtení: 

Stránky Českého klubu potkanů – Zde naleznete spoustu užitečných rad a informací. Ať pro začátečníky ohledně toho, proč si vybrat dva potkany stejného pohlaví, přes ubytování, nemoci až po standard potkanů. Tyto stránky jsou zpracovávány členy klubu ČKP, kde jsou jak dlouholetí chovatelé tak i veterináři.

 

Veteriny:

V Ostravě doporučujeme Vetpark. 2 roky v Ostravě jsme chodili jenom tam a nemůžu než chválit. O malé hlodavce se zajímají, chodí na semináře. Vždy se snažili na 100 %, byli ochotní a hodní. Cenově naprosto v pořádku, ani operace nebyly předražené. PS: tato informace již není ověřená. Bylo to mezi léty 2012-2014 – ale stále věříme, že je to stejné :)

V Praze doporučujeme i veterinární ordinaci Animal Hope - je založená dlouholetou chovatelkou potkanů a zároveň i správkyní vrhů, registrátorkou a posuzovatelkou  Českého klubu potkanů. Takže se nemusíte bát s potkánky k nim přijít, jsou zkušení a ještě se s nimi pomazlí :) Stále zde s myšáky chodíme.

 

V Praze doporučujeme veterinární ordinaci Altavet veterináři, konkrétní zkušenost s veterinářem panem Hejdou. Naprostá spokojenost s jeho přístupem. Myšákům rozumí a má k nim kladný přátelský vztah. Sami jsme ho navštívili na doporučení spřízněné chovatelské stanice a jsme za to rádi. Dále nám byla doporučována i paní Hoffmannová, ale bohužel nemáme osobní zkušenost, proto nemůžeme napsat žádné konkrétní poznatky.

 

Další veterinární ordinace i s doporučením naleznete na této stránce ZDE.